Apostolat Margaretka – Wielkanoc 2021

Opublikowane przez admin w dniu

Zmartwychwstanie Jezusa mówi nam, że ostatnie słowo należy nie do śmierci, ale do Życia. Wskrzeszając jednorodzonego Syna, Bóg Ojciec objawił w pełni swoją miłość i swoje miłosierdzie względem ludzkości wszystkich czasów.

papież FranciszekDrodzy Członkowie Apostolatu Margaretka, Wielebne Siostry, Czcigodni Księża!

W czasach przedłużających się ograniczeń wynikających z lęku o zdrowie i życie, oczami wiary widzimy, że ostatnie słowo należy do Życia. Proszę przyjąć serdeczne życzenia: przede wszystkim zdrowia, zdrowia duszy… a także i ciała. Wytrwałości w modlitwie i przeciwnościach oraz radości ze Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Jezus Chrystus Najwyższy Kapłan napełni nasze serca pokojem.

Krajowe Duszpasterstwo Apostolatu Modlitwy za Kapłanów

Kategorie: Bieżące